Батарейка Duracell 1220 3V (1шт)
- В наявності
- Код: 5000394030305
106,27 ₴
+380 (97) 352-73-89

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні літієві батарейки типу «таблетка» Duracell CR1220 мають гарантовано довгий термін служби у ваших спеціалізованих пристроях. Для забезпечення безпеки ваших дітей вони спроектовані з упаковкою Baby Secure, яка має подвійний блістер, що важко відкрити без ножиць. Вони підходять для використання в автомобільних ключах, маленьких пультах дистанційного керування, фітнес-годинниках та інших носимих пристроях, вагах, сенсорах, медичних пристроях (глюкометрах, цифрових термометрах), спортивних пристроях (пульсометрах, велосипедних аксесуарах). З гарантією зберігання до 10 років ви можете бути впевнені, що вони будуть готові, коли вам знадобляться.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duracell |
| Країна виробник | Бельгія |
| Типорозмір | CR1220 |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 38 mAh |
| Вага | 6 г кг |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | CR1220 1PC |
| Напруга | 3 V В |
| Розміри | 12×12×2 мм |
| Хімічний склад | Літієва |
- Ціна: 106,27 ₴





