Бездротовий мультизарядний пристрій ACEFAST E26 desktop mobile phone wireless charging holder Black
- В наявності
- Код: 6974316284819
555,03 ₴

ACEFAST E26 mobile phone wireless charging holder Black — бездротовий зарядний пристрій, який має функцію підставки для телефона та бездротового заряджання.
Компактний і простий у використанні. Для початку заряду досить встановити смартфон на зарядний пристрій.
Завдяки потужності 15 Вт і підтримці протоколів швидкого заряджання цей пристрій здатний заряджати ваші ґаджети якнайшвидше. Його універсальна конструкція дає змогу тримати телефон як у вертикальному, так і горизонтальному положенні.
Пристрій обладнаний інтелектуальною системою безпеки, за допомогою якої він здатний розпізнавати сторонні предмети. Це також забезпечує захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання.
Бездротова зарядка ACEFAST E26 Desktop Mobile Phone Wireless Charging Holder Black забезпечить максимально зручне заряджання вашого смартфона без заплутаних кабелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бездротовий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 182 кг |
| Вихідна потужність | 5 W; 7.5 W; 10 W; 15 W |
| Вхідна напруга та струм | 5V=2A; 9V=2A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | E26 |
| Особливості | Підставка для телефона |
| Тип БЗП | Для одного прибуду |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Формфактор | Стійка |
| Колір | Black |
- Ціна: 555,03 ₴








