Батарейка HOCO JA7 Button battery CR2025(5PCS)
- В наявності
- Код: 6942007674553
27,42 ₴
+380 (97) 352-73-89

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарейки HOCO JA7 CR2025 — компактне та надійне джерело енергії для ваших важливих дрібних пристроїв.
Завдяки стабільній напрузі 3 V та ємності 150 mAh вони забезпечують тривалу і безперебійну роботу гаджетів, допомагаючи вам не хвилюватися про розряджені батарейки у ключах авто, селфі-палицях, пультах дистанційного керування, контролерах температури і вологості, електронних вагах та інших пристроях.
Комплект із п’яти батарейок постачається у зручній упаковці, а відсутність ртуті робить їх безпечними для користувачів та навколишнього середовища. Легкі та компактні, вони завжди залишаються під рукою, коли потрібна стабільна енергія для малопотужних електронних пристроїв.
HOCO JA7 CR2025 — надійна енергія для ваших важливих гаджетів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Типорозмір | CR2025 |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 150 mAh |
| Вага | 2.5 г кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Мoдель | JA7 |
| Напруга | 3 V В |
| Розміри | 20 × 2.5 мм |
| Хімічний склад | Діоксид марганцю літію |
- Ціна: 27,42 ₴








