Смарт-годинник Fendior Z03 Pro 49mm. 200 mAh. IP65 Mint
- В наявності
- Код: Z03PMint
673,30 ₴
+380 (97) 352-73-89

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартгодинник Fendior Z03 Pro IP65 — стильний і функціональний аксесуар. Модель оснащена великим 2-дюймовим дисплеєм, тому користуватися годинником дуже зручно.Аксесуар має акумулятор ємністю 200 мАг. Він може працювати без підзарядки впродовж 3–5 днів. Захист за стандартом IP65 забезпечує вологостійкість пристрою. Можна не знімати годинник із зап’ястя, коли миєте руки.Функція моніторингу сну, мультиспортивний режим — усе це допомагає слідкувати за здоров’ям. А функція Bluetooth-дзвінків дозволяє відповідати на вхідні дзвінки, коли незручно користуватися смартфоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Hryfine |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Z03 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Виробник | Fendior |
| Розмір дисплею | 2.04" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип харчування | 11692 |
| Функції | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Колір | Mint |
| Час роботи | 3 – 5 днів |
- Ціна: 673,30 ₴







